5.00(1)

Zaplanuj i świadomie zarządzaj swoją karierą

 • Suma zarejestrowanych 24
 • Ostatnia aktualizacja 17 stycznia, 2021

Opis

To coś więcej niż kurs online. To przede wszystkim zestaw sprawdzonych ćwiczeń, które przybliżą Cię do pracy marzeń. Wykonując poszczególne zadania poznasz swoje mocne strony, określisz swój cel i zaplanujesz swoją karierę zawodową krok po kroku.

Czego się nauczę?

 • Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu, dzięki temu, że określisz swój zawodowy cel
 • wykonasz samodzielnie własny audyt kariery, czyli dokładnie przeanalizujesz swoje potrzeby i aktualną sytuację zawodową
 • poznasz swoje mocne strony
 • zaplanujesz ścieżkę swojej kariery zawodowej krok po kroku
 • przygotujesz się mentalnie do zmiany pracy lub do rozpoczęcia nowej

Tematy tego kursu

25 Lekcji

Moduł 0

KROK 1: Poznajmy się00:07:01
KROK 2: Pobierz checklistę aby na bieżąco monitorować postęp kursu00:06:58
KROK 3: Poznaj bieg planowania. Twoje oczekiwania vs rzeczywistość.00:12:35
KROK 4: Zrób „decluttering” kariery – zacznij od czystej kartki00:02:17
KROK 5: Wstęp do określenia celu zawodowego00:04:42
KROK 6: Czego pragniesz? Jakie masz aspiracje?00:07:54

Moduł 1

Moduł 2

Moduł 3

Moduł 4

Moduł 5

About the instructor

5.00 (1 Oceny)

4 Kursy

83 studenci

Opinie studentów

5.0

Total 1 Ratings

5
1 ocena
4
0 ocena
3
0 ocena
2
0 ocena
1
0 ocena

Zaplanuj i świadomie zarządzaj swoją karierą - kurs Lukratywny, a nie lukrowany

Pierwsze, co przychodzi mi na myśl po kursie Justyny Pytko z Lukratywniej.pl to profesjonalizm i kompleksowość podejścia do tematu. Kurs pozwala na spokojnie dzięki dobrze skonstruowanym treściom video i ćwiczeniom zrobić porządek we własnej głowie i zdecydować jak pokierować swoją karierą.
Na kurs Justyny trafiłam w trakcie przebranżawiania się (wirtualna asysta) - wiele tematów miałam już przerobionych i wiele ograniczeń uświadomionych, ale było też sporo nowości i dawka autorefleksji. Nie jest to kurs w stylu “możesz wszystko” z pobłażliwym poklepywaniem po plecach. Jest dużo ćwiczeń, które zajęły więcej czasu, niż zakładałam w pierwszym momencie, bo niektóre kwestie musiały się uleżeć, niektóre były niewygodne, a niektóre bardzo długo spychałam w kąt głowy i trzeba się było z nimi w końcu zmierzyć, ale jak to mówią “This is the way” (The Mandalorian). Ten kurs daje WSPARCIE - pokazuje jak radzić sobie z przekonaniami, przekształcając je w te wspierające (część 1 ćw. 5 to hit!), jak przyjrzeć się swojej ścieżce i docenić wszystkie doświadczenia, jakie mamy, wychodząc poza listę certyfikatów i dyplomów wyższych uczelni.
Dla kogo: Chociaż nie przepadam za stwierdzeniem, że coś jest “dla każdego”, w przypadku kursu Justyny sprawdzi się on nie tylko dla osób na zawodowym rozdrożu, ale pozwoli uporządkować swoje wartości i zweryfikować, czy na pewno kariera, jaką mamy, jest w 100% zgodna z wartościami, jakie wyznajemy. Ponadto, treści z kursu nie ulegają przeterminowaniu i do materiałów można wracać wielokrotnie po miesiącach, a nawet latach. Będzie też interesujący dla osób, które dopiero zaczynają karierę, bo pozwoli uporządkować oczekiwania względem pracy i pokazuje, że masz doświadczenie, nawet jeśli sądzisz, że jest na odwrót.
Stosunek jakości do ceny: biorąc pod uwagę kwestie merytoryczne, przystępność prezentowanych treści, wieloletnie doświadczenie autorki, oraz dodatkowe konsultacje w pakiecie (!) sądzę, że kurs wart jest zdecydowanie więcej niż jego obecna cena. To prawdziwie Lukratywna inwestycja, dlatego polecam całym sercem.

480.00 

Materiał zawiera

 • dedykowane materiały w formacie pdf
 • wsparcie praktyka - doradcy zawodowego (45 minut indywidualnej konsultacji)

Docelowi odbiorcy

 • masz dylemat zawodowy
 • nie masz pomysłu na siebie
 • wracasz do pracy po długiej przerwie
 • czujesz się zagubiony na rynku pracy
 • myślisz o zmianie pracy
 • chcesz się przebranżowić