Szukam pracownika

Rekrutacja na stanowiska administracyjne, biznesowe, marketingowe i IT

Zlecasz mi rekrutację na poszczególne stanowisko a ja w pełni odpowiadam za realizację danego projektu. Prowadzę go od początku do końca z właściwą dla wieloletniego doświadczenia uważnością, mając na celu dobro Twojej firmy oraz przyszłego pracownika.

Koszt w zależności od branży, stanowiska i zawiłości procesu rekrutacji.
Wycena następuje po analizie uzupełnionego brief’u od klienta.


Przygotowanie i koordynacja procesu rekrutacji lub ulepszenie trwającego już procesu rekrutacyjnego

Zlecasz mi przygotowanie, koordynację lub usprawnienie trwającego już procesu rekrutacji a ja przy współpracy z Twoim zespołem odpowiadam za realizację danego projektu.

Koszt w zależności od branży, stanowiska i zawiłości procesu rekrutacji.
Wycena następuje po analizie uzupełnionego brief’u od klienta.


Szkolenia dla zespołu Rekruterów w oparciu o program mentoringowy

Potrzebujesz pomocy w doborze Rekruterów lub w podniesieniu kompetencji swojego zespołu? Program mentoringowy obejmuje pakiet praktycznych szkoleń, dzięki którym Twój zespół rozwinie swoje umiejętności i wiedzę z zakresu rekrutacji. Co więcej, pozna od podszewki istotę kompetencji w procesie rekrutacyjnym, przygotuje bezprecedensowy proces rekrutacji, opracuje niezawodną strategię. Co najważniejsze, biznesowo a zarazem po ludzku spojrzy na HR. Program mentoringowy składa się z siedmiu modułów. Biorąc udział w moim autorskim programie mentoringowym optymalizujesz swoje działania. Zobacz ofertę dla Rekrutera.