Justyna Pytko

Mam na imię Justyna. Jestem urodzonym Aktywatorem i Naprawiaczem. Charakteryzują mnie odwaga, pracowitość i kreatywność. W wolnym czasie bawię się z swoim psem Fibi, słucham muzyki elektronicznej i jeżdżę na longboardzie. Longboarding jest kumulacją moich pasji, to połączenie miłości do podróżowania, muzyki i tańca.

Misja

Moją misją jest budowanie sprawnej komunikacji pomiędzy rekruterami a osobami ubiegającymi się o pracę. Szerzę ideę holistycznego i indywidualnego podejścia do procesów rekrutacji, czyli:

  • pomagam ludziom znaleźć pracę marzeń, czyli taką w której będą pracować w zgodzie z sobą, oparciu o swoje mocne strony, wykorzystywać w pełni swój potencjał, czuć radość i otrzymywać satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • naprawiam lub buduję od podstaw komunikację między kandydatem, rekruterem a Hiring Managerem
  • usprawniam procesy rekrutacyjne

Moje wartości

Elastyczność

korzystam ze sprawdzonych metod lecz nie trzymam się kurczowo schematów, wzbogacając je o nowe technologie i nietuzinkowe rozwiązania. Rozpinam tzw. gorset konwenansów.

Relacje i indywidualność

stawiam na budowanie długotrwałych i lukratywnych relacji biznesowych. Każdy jest wyjątkowy,ma inne talenty, dlatego do poszczególnych zadań rekrutacyjnych podchodzę indywidualnie.

Proaktywność

buduję poczucie świadomości i odpowiedzialności za dokonywanie zawodowych wyborów, umożliwiając klientom podążanie swoją własną ścieżką kariery.

Doświadczenie

Jestem specjalistą ds. rekrutacji i doradcą zawodowym z marketingowo-dziennikarskim zacięciem. Poza pracą w branży HR, zdobywałam doświadczenie biorąc udział w różnych międzynarodowych działaniach marketingowych i kampaniach reklamowych. Prowadzę własną działalność doradczo-mentoringową z zakresu rekrutacji i projektowania kariery.