Witaj w Lukratywnej.pl. Porozmawiajmy o Twojej pracy, podcast dla ludzi poszukujących inspiracji w budowaniu swojej kariery zawodowej. Inspirująca seria rozmów z Ekspertami w różnych dziedzinach, którzy dzielą się doświadczeniem, opowiadają o swojej ścieżce kariery i zawodowych dylematach z którymi przyszło im się zmierzyć. To podróż, w czasie której pokażemy Ci kulisy danego zawodu i uchylimy Ci rąbka tajemnicy procesu rekrutacji.

O czym usłyszysz w tym odcinku

W tym odcinku dowiesz się  co kryje się pod słowami „idealnie dopasowana”? Jak swoją ścieżkę kariery wyznacza Trener Mentalny? Czy to możliwe by, osoba zajmująca się coachingiem kariery miała chwile zawahania w kontekście budowania swojej kariery zawodowej? Czym grozi wypalenie zawodowe?

W trakcie tej lukratywnej rozmowy Emilia zaserwowała nam odżywczą porcję energii. Chcecie dowiedzieć się co robić gdy miejsce pracy nie jest w zgodzie z naszymi wartościami? Chcesz posłuchać o idealnie dopasowanej ścieżce kariery? O rekrutacji przypominającej randkę z narcyzem? Zapraszam do odsłuchania naszej rozmowy!

Kilka słów o autorce:
Emilia prowadzi mentalne SPA dla przedsiębiorców – by osiągali więcej, stresując się mniej. Pracując z Emilią zyskasz pewność co do swoich celów osobistych i zawodowych, podniesiesz poczucie własnej wartości i okiełznasz stres!

Chcesz znaleźć Idealnie Dopasowaną pracę?
Koniecznie zajrzyj na stronę Emilii

Zapisz się na newsletter,
by otrzymywać lukratywne wiadomości lub oferty specjalne!