Witaj w Lukratywnej.pl. Porozmawiajmy o Twojej pracy, podcast dla ludzi poszukujących inspiracji w budowaniu swojej kariery zawodowej. Inspirująca seria rozmów z Ekspertami w różnych dziedzinach, którzy dzielą się doświadczeniem, opowiadają o swojej ścieżce kariery i zawodowych dylematach z którymi przyszło im się zmierzyć. To podróż, w czasie której pokażemy Ci kulisy danego zawodu i uchylimy Ci rąbka tajemnicy procesu rekrutacji.

O czym usłyszysz w tym odcinku

W 42 odcinku dowiesz się:

  • Kim jest Trener Wellness
  • Jak wygląda praca Niezależnego Partnera Biznesowego firmy Herbalife
  • Jak swoją ścieżkę kariery projektuje Katarzyna Pelc
  • Jak wygląda praca w mlm, czy warto się zaangażować?

Poznaj mojego gościa

Katarzyna Pelc, Trener Wellness, Niezależny Partner Herbalife Nutrition, przedsiębiorca.
Organizatorka i współwłaścicielka Klubu Dobrej Formy „Jestem Wellness” w Łomiankach.

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku Psychologia, Wspieranie rozwoju i Kształcenie oraz Instruktor Sportu specjalizacji Taniec. Uczestnik oraz prowadząca warsztaty z wykorzystaniem choreoterapii. Wiedzę i doświadczenie zdobywała na stypendium tanecznym w Oure Hojskole w Danii oraz jako instruktor tańca w Egurrola Dance Studio w Polsce.

Wspiera ludzi w nabieraniu energii i siły, w poprawie samooceny i zyskaniu pewności siebie poprzez pozytywną zmianę nawyków stylu życia. Oferuje usługi w zakresie zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz rozwoju osobistego. Dodatkowo buduje zespoły Trenerów Wellness i sieć Klubów Dobrej Formy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o działalności Kasi? zaglądnij tutaj:
https://www.facebook.com/katarzyna.pelc.524
https://www.instagram.com/katarzynapelc_/

Zapisz się na newsletter,
by otrzymywać lukratywne wiadomości lub oferty specjalne!