Witaj w Lukratywnej.pl. Porozmawiajmy o Twojej pracy, podcast dla ludzi poszukujących inspiracji w budowaniu swojej kariery zawodowej. Inspirująca seria rozmów z Ekspertami w różnych dziedzinach, którzy dzielą się doświadczeniem, opowiadają o swojej ścieżce kariery i zawodowych dylematach z którymi przyszło im się zmierzyć. To podróż, w czasie której pokażemy Ci kulisy danego zawodu i uchylimy Ci rąbka tajemnicy procesu rekrutacji.

O czym usłyszysz w tym odcinku

W tym odcinku dowiesz się:

  • jak w projektowaniu kariery zawodowej odnajduje się artystyczna dusza?
  • co ma wspólnego moda z projektowaniem kariery?
  • komu warto zaufać w trakcie budowania swojej drogi zawodowej?
  • czy w projektowaniu kariery zawodowej jest miejsce na spontaniczność?
  • jak wygląda ścieżka kariery prekursorki folklorystycznych wzorów w nowoczesnej modzie?
  • dlaczego warto pracować w oparciu o swoje mocne strony?

Kilka słów o Małgo Kotlonek

Dyrektor Artystyczna marki GOSHICO

Pomysłodawczyni i współzałożycielka GOSHICO, od której imienia pochodzi nazwa marki. Ma to głębszy sens, bo nikt nie wyobraża sobie GOSHICO bez Gosi.

Charakteryzator z zawodu i złotnik z zamiłowania, artystyczna dusza z biznesowym zacięciem. O ile powstanie marki jest dziełem serii dość przypadkowych zdarzeń, w jej działaniach nie ma nic przypadkowego. Zajmując się projektowaniem, PR-em i marketingiem we własnej marce, jest kreatorem sukcesu GOSHICO.

Małgo poszukuje nieoczywistych rozwiązań w projektowaniu i biznesie, nowych form i środków wyrazu. To ona jako pierwsza wymyśliła i wypromowała modę na polski folk w 2009 roku. Self made businesswoman z bogatym doświadczeniem nabytym we własnej firmie, gdzie oprócz niewątpliwych sukcesów marki musiała radzić sobie z kryzysami i porażkami takimi jak masowe podróbki.

W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją. Małgo ma wyjątkową zdolność wychodzenia z kryzysów obronną ręką, silniejsza i jeszcze bardziej zorientowana na sukces.

Mówi, że urodziła się żeby upiększać świat kobiet. Całe doświadczenie zawodowe doprowadziło ją do tego miejsca, a jej talenty Gallupa – aktywator, strateg, maksymalista, wizjoner, odkrywca – potwierdzają, że sukces marki GOSHICO nie był przypadkowy.

Warto poznać tę niezwykłą kobietę bliżej:
Instagram
Facebook

Zapisz się na newsletter,
by otrzymywać lukratywne wiadomości lub oferty specjalne!