Witaj w Lukratywnej.pl. Porozmawiajmy o Twojej pracy, podcast dla ludzi poszukujących inspiracji w budowaniu swojej kariery zawodowej. Inspirująca seria rozmów z Ekspertami w różnych dziedzinach, którzy dzielą się doświadczeniem, opowiadają o swojej ścieżce kariery i zawodowych dylematach z którymi przyszło im się zmierzyć. To podróż, w czasie której pokażemy Ci kulisy danego zawodu i uchylimy Ci rąbka tajemnicy procesu rekrutacji.

O czym usłyszysz w tym odcinku

W tym odcinku dowiesz się jak wygląda kariera zawodowa Magdaleny Sławskiej, Dyplomowanego Coacha Biznesu.

 • Masz pociąg do biznesu?
 • Patrzysz na siebie w pracy z lotu ptaka czy raczej spod łba dżdżownicy?
 • Co ma wspólnego niania z coachingiem biznesu?
 • Czy książki dla dzieci działają też na dorosłych?
 • Jakie lekcje można wyciągnąć z pracy na etacie?
 • Indywidualne podejście do Klienta to naturalny talent czy chwyt marketingowy?
 • Biznes w świecie online czy offline? na co się zdecydować?
 • Jak działa Mastermind? kto może wziąć w nim udział? czy uczestnik Mastermind musi prowadzić własną działalność gospodarczą?

i co z tym wszystkim wspólnego ma Coach Biznesu? o tym dowiecie się słuchając tego odcinka!

Moim gościem jest

Magdalena Sławska, dyplomowana coachem, pasjonatka wytyczania i realizowania celów. Cechuje ją skuteczność działania!

Prywatnie jest żoną oraz mamą 7-letniego Szymona. Najlepiej czuje się blisko natury i niedawno zrealizowała swoje największe marzenie – przeprowadziła się nad morze. Pije dobrą kawę, ma duże poczucie humoru i jest niepoprawną optymistką.

Ma bogate CV. Znajdziesz w nim między innymi takie tytuły jak: doradca finansowy, opiekun klienta, księgowa czy sekretarz szkoły. Prowadziła również własny sklepik w placówce oświatowej i zarządzała dwudziestu osobowym oddziałem pracowników jako manager oddziału ogólnopolskiej sieci szkół.

Z poprzednich doświadczeń zawodowych wyniosła silne przekonanie, że tym, co przede wszystkim ceni w pracy, jest kontakt z drugim człowiekiem i pomoc innym ludziom w odkrywaniu ich potencjału.

Dlatego też ukończyła studia z Akademii Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku i postanowiła zająć się prowadzeniem business coachingu dla wszystkich tych, którzy chcieliby podnieść swoje kompetencje zawodowe, rozwinąć własny biznes albo zupełnie przedefiniować dotychczasową ścieżkę kariery.

W czym może Ci pomóc?

Magdalena oferuje sesje business coachingu trwające od 60 do 90 minut. Mają one charakter indywidualny. W ich trakcie jest więc skupiona tylko na tobie i realizacji twoich celów, z którymi przyszedłeś na spotkanie, lub które z jej pomocą określisz na początku pierwszej sesji.

Dla kogo są sesje coachingu?

 • dla stawiających pierwsze biznesowe kroki;
 • dla tych, którzy chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe;
 • dla przedsiębiorców i przedsiębiorczyń, którzy pragną wytyczać i realizować cele biznesowe;
 • dla wszystkich ceniących sobie rozwój osobisty.

Magdalena dostrzega w ludziach mocne strony i to, co ich wyróżnia. Pomaga im odkryć i wykorzystywać swój potencjał zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zachęca i motywuje do rozwoju osobistego i stawiania sobie odważnych, ale realnych celów!

Misja Magdaleny

Wybrała zawód Business Coacha, ponieważ jej misją jest wspieranie innych w skutecznym osiąganiu celów. Ma wieloletnie doświadczenie we wspieraniu innych w podnoszeniu kwalifikacji, sprzedaży czy obsłudze klienta. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku Akademia Coachingu oraz Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu na kierunku Przygotowanie pedagogiczne. Odkąd pamięta, fascynował ją rozwój osobisty, dążenie do postawionych sobie celów i inspirowanie innych do tego, aby również osiągali sukces – jakkolwiek go sobie definiują.

Zadaniem Magdaleny podczas współpracy jest udzielenie Ci wsparcia i przeprowadzenie Cię przez proces coachingowy.

Razem z Magdaleną wytyczysz swój cel i oczekiwane efekty, ułożysz plan działania oraz przejdziesz przez ćwiczenia pozwalające ci lepiej zrozumieć własne potrzeby i osiągać sukces w ich spełnianiu. Na koniec wspólnie z Magdaleną zweryfikujesz rezultaty waszej współpracy i wyciągniesz lekcje z tego, co osiągnąłeś podczas sesji coachingowych. Co istotne, jako coach nie poda ci gotowego rozwiązania. W trakcie konsultacji kluczową rolę będzie więc odgrywać również twoje zaangażowanie i determinacja, jaką wkładasz w wykonywane ćwiczenia! 

Talenty
To, co wspiera Magdalenę w  pracy, to jej naturalne talenty wg klasyfikacji Gallupa. Jeżeli nie miałeś jeszcze do czynienia z tym testem, warto to zmienić! Możesz się zdziwić, jak wiele nauczysz się o swoich naturalnych predyspozycjach.

Oto talenty Magdaleny:

 1. Indywidualizacja – w każdej osobie dostrzega potencjał i to, co ją wyróżnia,
 2. Optymistka – jest niepoprawną optymistką, dzięki czemu jej szklanka wody zawsze jest do połowy pełna,
 3. Komunikacja – ta cecha sprawia, że łatwo nawiązuje kontakt z innymi ludźmi,
 4. Odkrywczość –  jest kreatywna, dlatego na każdy problem czy cel potrafi spojrzeć z wielu perspektyw, znajdując różne rozwiązania,
 5. Czar – to talent, który pomaga jej w przełamywaniu barier i budowaniu relacji oraz zaufania, co w byciu coachem jest kluczowe.

Naturalne talenty w połączeniu z kwalifikacjami dają mi kompetencje do skutecznego wspierania klientów w osiąganiu ich celów. Współpraca z coachem biznesu może więc zupełnie zmienić jakość twojego życia. Jesteś gotowy, aby się o tym przekonać?

Skontaktuj się z Magdaleną, w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz ustalenia szczegółów pierwszego spotkania. Szczegółowa oferta dostępna jest w zakładce sklep – zobacz, jakie pakiety dla Ciebie przygotowała.

Daj nam znać w komentarzu jakie są Twoje przemyślenia po odsłuchaniu naszej rozmowy,

Wszystkiego Lukratywnego!

Zapisz się na newsletter,
by otrzymywać lukratywne wiadomości lub oferty specjalne!